Karlova cesta po webech

Odkazy na cesty

Speed KCPW

Zkrácená přehledná verze zatím zprovozněné KCPW!

New KCPW

Nejnovější zprovozněný úsek KCPW!

Profi KCPW

Celá zatím zprovozněná KCPW!

Konec KCPW

Zkratka na konec zatím zprovozněné KCPW!

KCPW

KCPW aneb Karlova Cesta Po Webech

Co je vlastně projekt KCPW?

Tento projekt byl vymýšlen již na počátku roku 2007 a během března-června stejného roku byl realizován a spuštěn. Jedná se vlastně o koncept propojení webů velmi originálním způsobem. Původně byla akce projektována tak pro 10-20 stránek, které by byly vzájemně propojeny odkazovým systémem (ten zůstal téměř nezměněn od samého počátku). Ovšem nápad se ujal a projektanti v tom uviděli velké možnosti. Nyní bychom chtěli dokázat propojit stovky webů (naším cílem je 1000 odkazů) avšak je třeba ještě těžké práce na zprovoznění systému a jednání s majiteli.

Systém KCPW

Náš originální systém odkazů funguje jednoduchým způsobem. Oslovíme mnoho vybraných webů, které nás nějakým způsobem (obsah, design,...) zaujmou a na jejich stránky umístíme odkaz, který vede na další web(y). Vše odstartujeme právě na této stránce a takto vzniknou v budoucnosti velmi dlouhé řetězce stránek. Stránky zapojené v řetězcích získávají spousty nových návštěvníků a na druhou stranu pro nás představují prostor, jakoby jakási rozcestí, pro návštěvníky procházející KCPW.

Záměr KCPW

Hlavním záměrem je určitě pobavení návštěvníka, který chce absolvovat Karlovu cestu po webech (jakkoliv dlouhou část). Během cesty se může dozvědět spoustu zajímavých věcí, nalézt spoustu stránek na které by nenarazil a v neposlední řadě pocit z dokončení něčeho tak rozsáhlého není rozhodně špatný. Chceme upozornit, že naším záměrem rozhodně není reklama! Reklama umístěná na stránkách KCPW je pouze věcí majitelů stránek a ve většině příp. je nutností k přežití stránek, protože celý projekt KCPW není zcela ziskovou organizací a stránky (které nejsou pod její správou) společnost nedotuje. Pouze přispíváme k návštěvnosti, ale v tomto ohledu jsme zase jedničkou.

Typy KCPW

Jsou 4 základní typy Karlovy cesty po webech, které se dost úzce prolínají. Jsou rozděleny hlavně dle délky:

Profi KCPW - Takto projíždíte celou, dosud hotovou Karlovou cestou po webech od začátku až do konce.

Speed KCPW - Zkrácená verze úplné Karlovy cesty po webech, určená hlavně pro měření času rychlosti dodělání Karlovy cesty po webech a prochází většinou přes tzv. "Mezistránky"; také užívaná při nedostatku času na projetí celé verze.

New KCPW - Procházíte jen nejnověji zprovozněnými částmi Karlovy cesty po webech, varianta pro návštěvníky, jež už celou KCPW projeli a nyní chtějí jen sledovat nové přidané stránky; ideální pro velmi rychlé projetí novinek při nedostatku času.

Konec KCPW - Přímá zkratka na poslední zatím funkční stránku Karlovy cesty po webech.

Moc vám děkujeme za přečtení, pro více informací čtěte další témata a nebo se rovnou vrhněte na Karlovu cestu po webech. Nezbývá než vám popřát mnoho zábavy a spokojenosti!

Vedoucí tým KCPW

 
Tyto stránky se teprve připravují k provozu; omlouváme se za způsobené problémy. Děkujeme za pochopení!