Karlova cesta po webech

Odkazy na cesty

Speed KCPW

Zkrácená přehledná verze zatím zprovozněné KCPW!

New KCPW

Nejnovější zprovozněný úsek KCPW!

Profi KCPW

Celá zatím zprovozněná KCPW!

Konec KCPW

Zkratka na konec zatím zprovozněné KCPW!

Naše společnost

Společnost KCPW

Kdo jsme?

Společnost Karlova cesta po webech je provozována firmou K+W+P spol. Tato firma působí na síti již mnoho let a provozuje desítky stránek s mnoha zajímavými projekty. Jedním z nich je KCPW. Avšak KCPW se ukázala jako projekt s obrovským potenciálem a budoucností a proto dostává ohromnou volnost, vše si řídí sama, firma K+W+P spol. ji pouze vlastní. KCPW má dnes již mnoho zaměstnanců, vlastní oddělení ve firmě K+W+P spol. a další skvělé benefity.

Zapojte se!

I vy se můžete zapojit do naší společnosti. Napište nám něco o vašem webu a třeba se dostanete do součásti systému KCPW. Nebo nám doporučte cizí web. Samozřejmě je tu i možnost finanční podpory, pokud máte zájem podporovat tento projekt, napište nám, budeme rádi za všechny podněty a podporu.

Kontakt

Náš email: vedeni.wgz@seznam.cz použijte kdykoliv budete potřebovat, budeme rádi skutečně za každou zprávu od vás, která nám pomůže zlepšit tyto stránky či celý projekt KCPW!

Moc vám děkujeme za přečtení, pro více informací čtěte další témata a nebo se rovnou vrhněte na Karlovu cestu po webech. Nezbývá než vám popřát mnoho zábavy a spokojenosti!

Vedoucí tým KCPW

 
Tyto stránky se teprve připravují k provozu; omlouváme se za způsobené problémy. Děkujeme za pochopení!